Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Bayburt / Aydıntepe / Yakudiye Mah. içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Bayburt Aydıntepe Yakudiye Mah. Nasıl Gidilir?

Bayburt Aydıntepe Yakudiye Mahallesi'ne gitmek için öncelikle Bayburt şehir merkezine ulaşmanız gerekiyor. Ardından, Bayburt-Aydıntepe karayolunu takip ederek Aydıntepe ilçesine varabilirsiniz. Aydıntepe'den de Yakudiye Mahallesi'ne ulaşmak için ilçe içi minibüsler ya da taksi kullanabilirsiniz. Ayrıca, özel aracınızla da direk Yakudiye Mahallesi'ne giderek ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bayburt Aydıntepe Yakudiye Mah. Nasıl Bir Yer?

Bayburt'un Aydıntepe ilçesinde bulunan Yakudiye Mahallesi, doğal güzellikleri ve tarihi yapıları ile ön plana çıkmaktadır. Mahallede Yeşilırmak Nehri'nin yanı sıra yeşilliklerle kaplı tepelerle çevrelenen göz alıcı manzaralar bulunmaktadır.

Mahallenin tarihi dokusu ise tarihe ışık tutacak niteliktedir. Burada yer alan tarihi yapılar arasında Cuma Camii, Yakudiye Kalesi, Kırık Köprü, Sultanbey Mağarası, Asık Veysel Kültür Evi ve Müzesi gibi görülmeye değer yerler yer almaktadır.

Genel olarak, Yakudiye Mahallesi, doğal güzellikleri, tarihi yapıları, sıcakkanlı insanları ve huzurlu atmosferi ile ziyaretçileri kendine çeken bir yerdir.