Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Bayburt / Aydıntepe / Dumlu Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Bayburt Aydıntepe Dumlu Köyü Nasıl Gidilir?

Bayburt Aydıntepe Dumlu Köyü'ne gitmek isteyenler öncelikle Bayburt şehir merkezine ulaşmalıdır. Bayburt'a karayolu ile ulaşım mümkündür. Daha sonra Aydıntepe ilçesine gitmek gerekiyor. Aydıntepe ilçesi ise Bayburt şehir merkezine yaklaşık 30 km uzaklıkta yer almaktadır.

Aydıntepe ilçesine gelenler, buradan Dumlu Köyü'ne doğru yola çıkabilirler. Dumlu Köyü'ne ulaşım için ise özel araç veya taksi gibi alternatifler kullanılabilir.

Yolculuk süresi ve ulaşım koşulları hava şartlarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu nedenle yolculuk öncesinde gerekli önlemler alınarak güncel ulaşım durumu araştırılmalıdır.

Bayburt Aydıntepe Dumlu Köyü Nasıl Bir Yer?

Bayburt Aydıntepe Dumlu Köyü, Bayburt ilimizin Aydıntepe ilçesine bağlı bir köydür. Doğal güzellikleri, tarihi ve kültürel zenginlikleriyle dikkat çeken bir kördür.

Köyde, tarihi ve otantik yapılar bulunmaktadır. Bunlar arasında muhteşem doğal kaynaklı taş evlerin yanı sıra köy camii, kilise, tarihi çeşmeler ve tarihi mezarlık yerleri bulunmaktadır.

Köy, kendine özgü doğal güzellikleri ile de ön plana çıkmaktadır. Yemyeşil doğal manzaraları, tepeleri ve oksijen bakımından zengin havası ile ziyaretçileri kendine çekmektedir.

Köyde ayrıca yürüyüş yapmak, trekking yapmak, doğa yürüyüşü yapmak ve piknik yapmak gibi aktiviteler de yapılabilmektedir.

Genel olarak, Bayburt Aydıntepe Dumlu Köyü, ziyaretçilerine tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri bir arada sunan harika bir yerdir.