Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Balikesir / Ayvalık / Yeni Mah. içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Balikesir Ayvalık Yeni Mah. Nasıl Gidilir?

Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde bulunan Yeni Mahalle'ye ulaşmak için farklı ulaşım seçenekleri mevcut.

- Aracınızla: Özel aracınızla Ayvalık merkeze geldikten sonra, Ayvalık İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne giden güzergahtan devam ederek Yeni Mahalle'ye ulaşabilirsiniz.
- Minibüslerle: Ayvalık merkezden kalkan minibüslerle de Yeni Mahalle'ye ulaşabilirsiniz. Minibüsler, Ayvalık İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne giden güzergah üzerinden geçiyor ve Yeni Mahalle'deki son durakta duruyor.
- Taksi ile: Ayvalık merkezden taksiye binerek Yeni Mahalle'ye ulaşabilirsiniz.

Yeni Mahalle'ye ulaşım konusunda sıkıntı yaşamamanız için, konaklama yerinizden veya yerel biriyle görüşerek güncel ulaşım bilgilerini alabilirsiniz.

Balikesir Ayvalık Yeni Mah. Nasıl Bir Yer?

Balıkesir Ayvalık Yeni Mahalle, Ege Denizi sahilinde yer alan bir bölgedir. Genellikle turistik amaçlı ziyaret edilen bir yerdir. Oldukça sakin bir ortamı vardır ve burada daha çok yazlık evler yer alır. Bölgede geniş sokaklar ve modern yapılar mevcuttur. Denize yakın olan bölgede birçok balık restoranı ve kafeler bulunmaktadır. Plajları temiz ve güvenlidir ve yaz aylarında turistlerin yoğun ilgisini çeker. Ayrıca bölgede sağlık merkezleri, marketler ve çeşitli işletmeler de mevcuttur.