Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Balikesir / Ayvalık / Türközü Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Balikesir Ayvalık Türközü Köyü Nasıl Gidilir?

Balıkesir Ayvalık Türközü Köyü'ne ulaşmak için öncelikle Balıkesir'e ulaşmanız gerekiyor. Balıkesir şehir merkezinden halk otobüsleriyle veya özel araçlarla Ayvalık ilçesine ulaşabilirsiniz. Ayvalık ilçesinden Türközü Köyü'ne dolmuş veya özel araçlarla gitmek mümkündür. Ayrıca İstanbul veya İzmir gibi büyük şehirlerden de araç kiralayarak veya otobüsle Burhaniye veya Ayvalık'a ulaşabilirsiniz. Türközü Köyü, Ayvalık ilçe merkezine yaklaşık 20 kilometre uzaklıktadır.

Balikesir Ayvalık Türközü Köyü Nasıl Bir Yer?

Balıkesir Ayvalık Türközü Köyü, Ayvalık ilçesine bağlı bir köydür. Ege Denizi kıyısında yer alan köy, doğal güzellikleriyle ünlü Turunçova Yarımadası'nın hemen yanında bulunmaktadır.

Tarihi açıdan da zengin olan köy, Antik dönemde farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Bu nedenle köyde birçok antik kalıntı bulunmaktadır.

Türközü Köyü, doğal sit alanı olarak koruma altına alınmıştır. Köyde doğal yaşamı keşfetmek, denize girmek, bisiklet sürmek, yürüyüş yapmak gibi aktiviteler yapabilirsiniz.

Köyde ayrıca Ege mutfağına özgü lezzetleri tadabileceğiniz restoranlar ve kafeler de bulunmaktadır. Konaklama seçenekleri arasında pansiyonlar ve butik oteller yer almaktadır.

Balıkesir Ayvalık Türközü Köyü, doğanın ve tarihin iç içe geçtiği bir yerdir. Tatilinizde bu güzel köyü ziyaret ederek harika bir deneyim yaşayabilirsiniz.