Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Balikesir / Ayvalık / Namıkkemal Mah. içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Balikesir Ayvalık Namıkkemal Mah. Nasıl Gidilir?

Balıkesir Ayvalık Namık Kemal Mahallesi'ne nasıl gidilebileceği konusunda farklı seçenekler bulunmaktadır. Ancak en yaygın tercihler otobüsle, araçla ve hava yolu ile seyahat etmektir.

Otobüsle: Balıkesir'den Ayvalık'ın Namık Kemal Mahallesi'ne ulaşmak için otobüs seferleri bulunmaktadır. Balıkesir Şehirlerarası Otobüs Terminali'nden hareket eden otobüslerle yaklaşık 1 saat süren bir yolculuk sonrasında Ayvalık merkeze varabilirsiniz.

Araçla: Ayvalık Namık Kemal Mahallesi'ne özel aracınızla gitmek isterseniz, Balıkesir'den Edremit'e gitmeniz gerekmektedir. Buradan Ayvalık'a ulaşmak için yaklaşık 30 dakikalık bir süreçle seyahat edebilirsiniz.

Hava yolu ile: Ayvalık Namık Kemal Mahallesi'ne en hızlı ve zamanın kaymayacak biçimde ulaşmak için hava yolu seçeneğini kullanabilirsiniz. İstanbul veya İzmir'den Edremit Körfez Havaalanı'na uçuşlar bulunmaktadır. Daha sonra buradan taksi veya araç kiralama seçenekleriyle Ayvalık'a erişebilirsiniz.

Balikesir Ayvalık Namıkkemal Mah. Nasıl Bir Yer?

Balıkesir Ayvalık Namık Kemal Mahallesi, Ayvalık ilçesine bağlı bir mahalle. Ege Denizi'ne kıyısı olan bu mahalle, doğal güzellikleri, tarihi yapıları, yöresel lezzetleri ve turistik aktiviteleri ile ziyaretçilerine keyifli bir tatil deneyimi sunar. Mahallede birçok konaklama tesisi, restoran ve kafe bulunur. Aynı zamanda çevredeki adaların (Cunda, Lale, Maden, Sivrice) enfes plajlarına ve doğal güzelliklere de kolayca ulaşabilirsiniz. Mahallede gezilebilecek yerler arasında Ayvalık Müzesi, Taksiyarhis Kilisesi, Ayazma Plajı ve Aşıklar Tepesi sayılabilir.