Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Balikesir / Ayvalık / Mithatpaşa Mah. içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Balikesir Ayvalık Mithatpaşa Mah. Nasıl Gidilir?

Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde bulunan Mithatpaşa Mahallesi'ne ulaşmak için şu yöntemleri kullanabilirsiniz:

-Özel araç: Balıkesir'den Ayvalık'a gelerek, Ayvalık Merkez'e ulaştıktan sonra Mithatpaşa Mahallesi'ne kolayca erişebilirsiniz. Çevredeki tabelaları takip ederek, mahalleye ulaşabilirsiniz.

-Toplu taşıma: Balıkesir'den Ayvalık'a otobüs seferleri düzenlenmektedir. Ayvalık Otogarı'ndan kalkan minibüsler veya dolmuşlarla da Mithatpaşa Mahallesi'ne kolayca ulaşabilirsiniz.

-Taksi: Balıkesir veya Ayvalık'taki taksi durağından taksi çağırabilir ve Mithatpaşa Mahallesi'ne gitmek için yönlendirme isteyebilirsiniz.

Balikesir Ayvalık Mithatpaşa Mah. Nasıl Bir Yer?

Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde bulunan Mithatpaşa Mahallesi, Ayvalık'ın tarihi dokusunu koruyan ve turistik açıdan da önemli bir bölgedir. Genellikle taş evlerden oluşan mahallede, sokaklar dar ve merdivenli yapıdadır.

Mahallede bulunan Mithatpaşa Caddesi, Ayvalık'ın en önemli caddelerinden biridir. Cadde boyunca yer alan restoranlar, kafeler, butik oteller ve hediyelik eşya dükkanları turistlerin ilgisini çeker.

Mahallenin en önemli yapılarından biri Ayvalık Koca Camii'dir. 1869 yılında yapılan cami, Selanikli Hacı Ali Ağa tarafından yaptırılmıştır. Ayrıca Mahallede, tarihi Hamam ve Ayazma Kilisesi de bulunmaktadır.

Mithatpaşa Mahallesi'nin sahilinde ise Ayvalık'ın ünlü kumlu plajları yer alır. Dere Tepe Plajı ve Sarımsaklı Plajı, turistlerin yaz aylarında tercih ettiği plajlardan biridir.