Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Balikesir / Ayvalık / Kazımpaşa Mah. içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Balikesir Ayvalık Kazımpaşa Mah. Nasıl Gidilir?

Balıkesir Ayvalık Kazımpaşa Mahallesi’ne gitmek için öncelikle hangi şehirden başlayacağınızı belirlemeniz gerekiyor. Eğer İstanbul’dan veya Ankara’dan gidiyorsanız, Ayvalık’a direkt otobüs veya uçak seferleri bulabilirsiniz. Diğer şehirlerden geliyorsanız, önce Balıkesir’e ulaşmanız gerekiyor.

Balıkesir’deki otogardan Ayvalık’a hareket eden minibüs ve dolmuşlar var. Bu araçlarla Ayvalık terminaline veya şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Daha sonra ise taksi veya toplu taşıma araçlarıyla Kazımpaşa Mahallesi’ne ulaşabilirsiniz.

Taksi kullanacaksanız, Ayvalık’tan Kazımpaşa Mahallesi’ne taksi ücreti yaklaşık 30-40 TL arasında olacaktır. Toplu taşıma araçları ise terminalden her yarım saatte bir kalkıyor ve bilet ücretleri de çok uygun. Ayvalık’tan Kazımpaşa Mahallesi’ne toplu taşıma araçlarıyla 20-25 dakika içinde ulaşabilirsiniz.

Balikesir Ayvalık Kazımpaşa Mah. Nasıl Bir Yer?

Kazımpaşa Mahallesi, Ayvalık'ın merkezine yaklaşık 3 km uzaklıkta bulunan bir mahalledir. Mahallede tipik Ayvalık mimarisiyle inşa edilmiş taş evler ve dar sokaklar bulunur. Mahallede mahalle bakkalı, eczane ve küçük marketler gibi temel ihtiyaçları karşılayabileceğiniz yerler bulunmaktadır. Ayrıca mahallede bulunan çeşitli restoranlar, kafeler ve balıkçılar, zengin bir yemek kültürü sunmaktadır. Mahallede bulunan plajlar, turistik açıdan oldukça ilgi çekicidir ve yaz aylarında turistlerin yoğun ilgi gösterdiği yerlerdir.