Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Balikesir / Ayvalık / Fevzipaşavehbibey Mah. içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Balikesir Ayvalık Fevzipaşavehbibey Mah. Nasıl Gidilir?

Balikesir Ayvalık Fevzipaşa ve Hacıbey Mahalleleri, Ayvalık ilçe merkezine yakın konumda bulunmaktadır. Bu mahallelere ulaşım için bazı seçenekler mevcuttur:

1. Özel araç: Ayvalık merkeze gelen ana yoldan ilerleyerek, Fevzipaşa ve Hacıbey mahallelerine ulaşabilirsiniz.

2. Halk otobüsü: Ayvalık merkezden Hacıbey ve Fevzipaşa mahallelerine seferler düzenlenmektedir. Halk otobüslerini kullanarak buralara ulaşabilirsiniz.

3. Taksi: Ayvalık merkezden taksi ile Fevzipaşa ve Hacıbey mahallelerine gitmek de mümkündür.

4. Bisiklet: Ayvalık merkezden bisiklet yolu üzerinden Fevzipaşa ve Hacıbey mahallelerine gitmek isteyenler için, bisiklet kiralama seçeneği de mevcuttur.

Balikesir Ayvalık Fevzipaşavehbibey Mah. Nasıl Bir Yer?

Balikesir Ayvalık Fevzipaşa ve Hacıbey Mahallesi, Ege bölgesinde yer alan Ayvalık ilçesinde bulunan bir mahalledir. Mahalle, Ayvalık merkezine 2 km mesafede yer alır ve yemyeşil doğası ve tarihi evleri ile dikkat çeker.

Mahallede yer alan Konaklı Mosque, Ayvalık Körfezi'ne hakim bir noktada yer alır ve görülmeye değer yapıları arasındadır. Ayrıca, mahallede yer alan dar sokaklar, tarihi dokusu ile ziyaretçilerin ilgisini çekmektedir.

Fevzipaşa ve Hacıbey Mahallesi aynı zamanda, Ayvalık'taki en ünlü balık restoranlarından bazılarına ev sahipliği yapar. Aynı zamanda, zeytin üretimi ile de ünlüdür.

Mahallede yaşayanların çoğunluğu turizm, balıkçılık ve zeytincilik ile geçimlerini sağlarlar. Ayrıca, yaz aylarında tatilcilerin yoğun talebi ile turizm sektörü de canlanır.