Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Ankara / Ayaş / Tekke Mah. içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Ankara Ayaş Tekke Mah. Nasıl Gidilir?

Ankara Ayaş Tekke Mahallesi'ne gitmek için öncelikle Ankara şehir merkezinden TEM otoyolunu kullanarak Ayaş yönüne doğru ilerlemelisiniz. Ayaş ilçesine geldiğinizde ise Tekke Mahallesi'ne ulaşmak için Ayaş Merkez Garajında bulunan dolmuş ve minibüsleri kullanabilirsiniz. Tekke Mahallesi'ne gidecek araçlar genellikle "Tekke" ya da "Kapalı Yol" yazılı levhalarla işaretlenmiştir. Ayrıca taksi ya da özel araçla da Tekke Mahallesi'ne ulaşabilirsiniz.

Ankara Ayaş Tekke Mah. Nasıl Bir Yer?

Ankara Ayaş Tekke Mahallesi, Ankara'nın Altındağ ilçesinde yer alan bir mahalledir. Mahalle, geniş caddeleri, yemyeşil parkları ve modern yapılarıyla dikkat çekmektedir.

Mahallede oturmak için ideal bir yerdir. Huzurlu bir ortamı ve güvenliği ile ön plana çıkar. Mahallede sağlıklı yaşam için yürüyüş parkurları ve spor salonları gibi aktivite alanları mevcuttur.

Ayrıca, mahallede pek çok market, restoran, kafe ve dükkanlar bulunmaktadır. Toplu taşıma araçlarına yakın olması ise ulaşım açısından kolaylık sağlamaktadır.

Ankara Ayaş Tekke Mahallesi, gelişmiş ve modern yapısı ile yaşamak için ideal bir mahalle olarak göze çarpmaktadır.