Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Ankara / Ayaş / Ömeroğlu Mah. içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Ankara Ayaş Ömeroğlu Mah. Nasıl Gidilir?

Ankara Ayaş Ömeroğlu Mahallesi'ne gitmek için, ilk olarak Ankara'dan Ayaş yönüne gitmelisiniz. Ayaş'a ulaştıktan sonra şehir merkezinde bulunan Ayaş Meydanı'ndan, Ankara-Ankara Çevre Yolu/AİHM Bağlantısı üzerinden devam ederek yaklaşık 4 km kadar ilerleyin. Bu noktada sağa, Ayaş-Beypazarı yolu üzerinde bulunan Ömeroğlu Mahallesi sapağına dönün. Yapmanız gereken tek şey, bu yolda yaklaşık 1 km gitmek ve sağ tarafta bulunan Ayaş Ömeroğlu Mahallesi'ne giriş yapmak. İstediğiniz yere gitmek için mahalle içinde uygun yolları takip edebilirsiniz.

Ankara Ayaş Ömeroğlu Mah. Nasıl Bir Yer?

Ankara'nın Ayaş ilçesinde yer alan Ömeroğlu Mahallesi, nüfusu bakımından küçük bir yerleşim birimidir. Sakin bir bölge olan Ömeroğlu Mahallesi, çoğunlukla tarım arazileri ve bahçelerle çevrilidir. Mahallede birkaç küçük market dışında alışveriş yapabileceğiniz yerler pek bulunmaz.

Mahallede birkaç tane cami ve okul mevcuttur. Ayrıca Ayaş ilçesine giden minibüsler de buradan geçmektedir. Ömeroğlu Mahallesi, doğası ve sakinliğiyle şehir hayatından uzaklaşmak isteyenler için tercih edilebilir bir yerdir.