Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Ankara / Ayaş / İlhanköy Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Ankara Ayaş İlhanköy Köyü Nasıl Gidilir?

Ankara Ayaş İlhanköy Köyü'ne gitmek için birkaç seçenek vardır:

1. Özel araç ile: Ankara'dan TEM Otoyolu'na girilerek Ayaş İçi çıkışından Ayaş'a doğru devam edilir. Ayaş'tan geçildikten sonra yol Üreğil Köyünü de geçerek İlhanköy Köyüne ulaşır.

2. Otobüs ile: Ankara'dan Ayaş'a giden otobüsler var. Ayaş'tan sonra köye ulaşmak için taksi veya özel araç kiralama seçenekleri mevcut.

3. Özel transfer şirketleri ile: Ankara'dan İlhanköy Köyü'ne özel transfer hizmeti veren firmalar vardır. Bu hizmetler genellikle özel araç kiralama ya da VIP transfer hizmeti şeklinde sunulur.

Not: Yolculuk öncesi güncel yol durumu ve hava koşulları hakkında bilgi almak önemlidir.

Ankara Ayaş İlhanköy Köyü Nasıl Bir Yer?

Ankara Ayaş İlhanköy Köyü, Ankara'nın Ayaş ilçesinde yer alan bir köydür. Yemyeşil doğasıyla ünlü olan İlhanköy, özellikle doğa sporlarına ilgi duyanlar ve kampçılar tarafından tercih ediliyor. Köyde bulunan İlhanköy Göleti, çevresindeki orman ve yaylalar, trekking rotaları, bisiklet parkurları, piknik alanları, yazlık spor tesisleri ve çiftlikler köyü ulusal ve uluslararası turistler için bir tatil yeri haline getiriyor. İlhanköy köyü, temiz havası, sessizliği, doğal güzellikleriyle sakin bir tatil yapmak isteyenler için ideal bir seçenektir. Köyde yerel halkın yaptığı organik ürünler, yöresel yemekler de köyün büyük bir cazibe kaynağıdır.