Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Ankara / Ayaş / Eminetevfikaayaşlı Mah. içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Ankara Ayaş Eminetevfikaayaşlı Mah. Nasıl Gidilir?

Ankara Ayaş Eminetevfikaayaşlı Mahallesi'ne nasıl gidilir sorusuna yanıt olarak aşağıdaki seçenekler önerilebilir:

1. Özel araçla: Ankara'dan Ayaş istikametine doğru D-750 Karayolu kullanılarak Gümüşdere Kavşağı'ndan dönülür ve buradan 14 km ilerlenerek Eminetevfikaayaşlı Mahallesi'ne ulaşılır.

2. Toplu taşıma araçlarıyla:
- Ankara AŞTİ'den kalkan Ayaş otobüsleriyle Eminetevfikaayaşlı Mahallesi'ne geçiş yapılabilir. Otobüs seferleri hakkında AŞTİ Otobüs Bileti Satış Ofisi'nden veya firmaların internet sitelerinden bilgi alınabilir.
- Ankara'dan Ayaş'a giden trenlerle Ayaş İstasyonu'na varıldıktan sonra Eminetevfikaayaşlı Mahallesi'ne minibüs veya taksi ile ulaşım sağlanabilir.

3. Özel transfer hizmetleri: Ankara Havalimanı'ndan Eminetevfikaayaşlı Mahallesi'ne özel transfer hizmetleri aracılığıyla ulaşım sağlanabilir. Bu hizmetlerin detayları ile ilgili bilgi almak için transfer firmaları ile irtibata geçilebilir.

Ankara Ayaş Eminetevfikaayaşlı Mah. Nasıl Bir Yer?

Ankara Ayaş Eminetevfikaayaşlı Mahallesi, Ankara'nin Ayaş ilçesinde bulunan bir mahalledir. Bu mahalle, geniş yeşil alanları ve doğal güzellikleri ile bilinir. Ayrıca bölgede birçok tarihi ve kültürel mirasa sahip olan yapılar bulunmaktadır. Mahallede küçük marketler, şarküteri ve kasaplar gibi işletmeler bulunurken, daha büyük alışverişler için yakın bölgelerdeki büyük marketler tercih edilebilir. Bölgede eğitim olanakları da bulunmaktadır ve ulaşım açısından da rahat bir konumdadır.