Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Ankara / Ayaş / Camiatik Mah. içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Ankara Ayaş Camiatik Mah. Nasıl Gidilir?

Ankara Ayaş Camiatik Mahallesi'ne gitmek için aşağıdaki ulaşım yöntemlerini kullanabilirsiniz:

Otobüs: Ankara'dan Ayaş'a giden otobüsler kullanarak Camiatik Mahallesi'ne kolayca ulaşabilirsiniz. Ankara'dan Ayaş'a her saat başı otobüsler kalkmaktadır.

Özel araç: Camiatik Mahallesi'ne özel aracınızla gelmek isterseniz, Ankara'dan Eskişehir yolu üzerinden (Ankara-İstanbul yönünde) saat yönünde 45 kilometre kadar giderek Ayaş'a ulaşabilirsiniz. Ayaş'tan şehir merkezine doğru ilerleyerek Camiatik Mahallesi'ne ulaşabilirsiniz.

Taksi: Ankara'dan Ayaş'a taksi ile de Camiatik Mahallesi'ne kolayca ulaşabilirsiniz. Taksi ücretleri ise mesafeye ve trafik durumuna göre değişiklik gösterir.

Ankara Ayaş Camiatik Mah. Nasıl Bir Yer?

Ankara Ayaş Camiatik Mahallesi, Ayaş ilçesinde yer alan sessiz ve sakin bir mahalledir. Mahallede genellikle küçük evler ve bahçeler bulunur. Mahallede birkaç market, fırın ve lokanta gibi temel hizmetler sunan işletmeler mevcuttur. Mahalle halkı genellikle tarım ve hayvancılıkla uğraşır ve kendine yeten bir yaşam sürdürür. Mahallede doğal güzelliklerin yanı sıra tarihi mekanlar da bulunur. Özellikle Yunus Emre Türbesi, mahallede ziyaret edilebilecek önemli bir turistik yerdir. Genel olarak sessiz ve huzurlu bir atmosferi olan bir mahalledir.