Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Ankara / Ayaş / Bayram Mah. içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Ankara Ayaş Bayram Mah. Nasıl Gidilir?

Ankara Ayaş Bayram Mahallesi'ne ulaşım için birkaç seçenek mevcuttur:

1. Özel araçla: Ankara'dan Ayaş'a giden D-765 karayolunu takip ederek Bayram Mahallesi'ne ulaşabilirsiniz.

2. Halk otobüsü ile: Ankara Belediyesi'nin şehir içi otobüsleri ile Ayaş'a ulaşabilirsiniz. Buradan Bayram Mahallesi minibüsleri ile merkeze ulaşabilirsiniz.

3. Özel transfer firmaları: Ankara'da bulunan özel transfer firmaları aracılığıyla Bayram Mahallesi'ne ulaşabilirsiniz. Bu firmalar genellikle hizmetleri için rezervasyon gerektirirler.

4. Taksi: Ankara'da bulunan taksiler aracılığıyla da Bayram Mahallesi'ne ulaşabilirsiniz. Ancak bu seçenek diğer seçeneklere göre daha pahalı olabilir.

Ankara Ayaş Bayram Mah. Nasıl Bir Yer?

Ankara Ayaş Bayram Mahallesi, Ankara'nın Ayaş ilçesinde yer alan bir mahalledir. Genellikle tarımsal faaliyetlerin yapıldığı bir bölgedir. Mahallenin çevresi geniş tarım arazileri ve ormanlık alanlarla çevrilidir.

Mahallede belli başlı marketler, bakkallar, kahve dükkanları ve lokantalar bulunmaktadır. Sağlık hizmetleri açısından mahallede bir sağlık ocağı bulunmaktadır. Eğitim hizmetleri açısından ise ilköğretim okulu ve anaokulları bulunmaktadır.

Mahallenin sosyal hayatı oldukça sakin ve huzurludur. Doğal ortamı yeşillikleri ile dikkat çekmektedir. Genellikle doğa yürüyüşü, piknik ve balık avcılığı gibi etkinlikler için tercih edilmektedir.

Ayrıca, Ankara'nın merkezine yakın bir konumda yer alması nedeniyle, şehir merkezinde yapılacak aktivitelere de kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir.