Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Ankara / Ayaş / Akkaya Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Ankara Ayaş Akkaya Köyü Nasıl Gidilir?

Ankara Ayaş Akkaya köyüne ulaşım, Ankara-Ankara Ayaş yolu üzerindeki Akkaya Kanyonu tabelalarını takip ederek gerçekleştirilebilir. Ayaş ilçe merkezine yaklaşık 15 kilometre mesafede olan köye, özel araçla veya toplu taşıma araçlarıyla ulaşım mümkündür. Toplu taşıma araçları olarak Ayaş'a kadar gelip, buradan taksi veya özel araç kiralama hizmeti kullanabilirsiniz. Ayrıca köy içinde gezinmek için yürüyüş veya bisiklet kullanımına da uygun bir mekandır.

Ankara Ayaş Akkaya Köyü Nasıl Bir Yer?

Ankara'nın Ayaş ilçesine bağlı olan Akkaya Köyü, doğal güzellikleri ve tarihi dokusuyla ünlü bir yerdir. Köy, Ankara şehir merkezine yaklaşık 90 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Akkaya Köyü, Ankara'nın en önemli doğal güzelliklerinden biri olan Akkaya Kanyonu'na ev sahipliği yapmaktadır. Kanyon, yüksek kayalıklar ve şelalelerle doludur ve doğa yürüyüşleri ve dağcılık aktiviteleri açısından idealdir.

Köyde ayrıca tarihi değeri yüksek yapılar da bulunmaktadır. Köyün merkezinde yer alan ve 19. yüzyılda inşa edilmiş olan Kısırkaya Konağı en önemli tarihi yapılar arasındadır.

Akkaya Köyü, doğal güzellikleri, tarihi dokusu ve temiz havasıyla ziyaretçiler için ideal bir kaçamak noktasıdır. Ziyaretçiler için konaklama, yeme-içme ve aktivite seçenekleri de bulunmaktadır.