Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Samsun / Ayvacık / Kazancılı Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Samsun Ayvacık Kazancılı Köyü Nasıl Gidilir?

Samsun'un Ayvacık ilçesinde yer alan Kazancılı Köyü'ne gitmek için öncelikle Samsun merkezden kalkan Ayvacık minibüslerine binerek ilçeye ulaşmanız gerekmektedir.

Ayvacık ilçesine geldikten sonra ise Kazancılı Köyü için özel bir minibüs hattı ya da belediye otobüsü bulunmamaktadır. Bu nedenle köye gitmek isteyenler genellikle taksi ya da özel araçlarla yolculuk yapmaktadır.

Kazancılı Köyü, Ayvacık'ın doğusunda yer almaktadır ve yaklaşık 20 km mesafededir. Köye ulaşmak için Ayvacık ilçe merkezinden doğuya doğru ilerleyerek, Akkaya Barajı Yolu'na ulaşmanız gerekmektedir. Buradan devam ederek, yaklaşık 10 km daha ilerledikten sonra Kazancılı Köyü'ne ulaşabilirsiniz.

Özetle, Kazancılı Köyü'ne gitmek için öncelikle Ayvacık ilçesine ulaşmanız gerekiyor. İlçeden Köye özel bir minibüs ya da belediye otobüsü yok. Taksi veya özel araçlarla köye gitmek mümkün.

Samsun Ayvacık Kazancılı Köyü Nasıl Bir Yer?

Samsun'un Ayvacık ilçesine bağlı bir köy olan Kazancılı, doğal güzellikleriyle dikkat çeken bir yerdir. Ormanlık alanlar ve yeşilin her tonuna sahip arazilerin hakim olduğu köyde tarım ve hayvancılık faaliyetleri yapılmaktadır.

Köy, deniz seviyesinden 1.250 metre yükseklikte bulunmaktadır. Bu nedenle yaz aylarında bile serin ve ferah bir havaya sahiptir. Kazancılı'da küçük bir market ve birkaç bakkal bulunmaktadır, ancak alışveriş yapmak için Ayvacık merkeze gitmek gerekmektedir.

Köyün tarihi, Roma İmparatorluğu dönemine kadar uzanmaktadır ve Roma döneminden kalma birçok tarihi kalıntı hala görülebilmektedir. Bunlar arasında şapel, mezarlar ve taş sütunlar bulunmaktadır.

Kazancılı Köyü, doğa yürüyüşleri, dağcılık ve bisiklet gibi aktiviteler için ideal bir yerdir. Ayrıca köyde konaklamak isteyenler için küçük çiftlik evleri ve konaklama yerleri de bulunmaktadır.